Gizlilik Sözleşmesi

Bu sözleşme www.footballmate.net sitesinin gizlilik politikasını içerir. www.footballmate.net sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
www.footballmate.net sitesi başvuru ve üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.footballmate.net ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.footballmate.net, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. www.footballmate.net üyesi olduğunuz taktirde, sistemi kullanmanız için bazı bilgilendirme bültenleri ve ücret tahsilat bilgileri e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderiminde değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.
Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız programlar ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır. Şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-bülten, e-posta ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.
Sitemizde kredi kartı ile ödeme opsiyonu bulunmaktadır. Güvenli bağlantı gerektiği durumlrda internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrele yöntemi kullanırız. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz